banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Купити Маленька Книга Хюґе Як Жити Добре По-данськи За Ціною 390 Грн Від Виробника

Книги про хюґе розкривають усі секрети щасливого життя й дають рекомендації, як досягти рівноваги та гармонії. Відділення Нової пошти - безкоштовно від 799 грн. Поштомат Нової Пошти - безкоштовно від 500 грн. ✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks. ✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS. Відправка та обробка замовлень відбувається в автоматичному режимі.

Більш того, одним з головних інгредієнтів щастя по хюгге є час, проведений з улюбленими людьми. І це не дивно, адже саме збори в невеликій тісній компанії, допомагають зблизитися як замкнутим, так і активним людям, а головне, що таке спілкування має великий вплив на кожного з нас. Красиві фотографії і хюґезні рецепти — ось що ви знайдете в цій книзі. Список речей, які варто іноді робити, щоб почувати себе трішечки спокійніше і щасливіше. Опис звичних речей з незвичної точки зору. Все це приправлене великою кількістю запалених свічок і притрушене корицею.

Всім раджу читати цю книгу, коли хочеться знайти куточок спокою і побути з собою. Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей. Не має такого досвіду, який виявився б марним чи не корисним.

маленька книга хюґе. як жити добре по-данськи купити

Ключі до нього заховані у всьому світі… Саме це доводить у свій новій книжці Мік Вікінг, засновник Інституту дослідження щастя в Копенгагені. Коли ти зробив щось значуще та надзвичайне. Перший поцілунок чи перше слово сина, омріяна зустріч з кумиром чи подорож до нового міста.

Книга Майк Вікінг «маленька Книга Хюґе Як Жити Добре По-данськи» 978-617-12-3135-1

Головне тут не боротися зі страхом, а щонайперше — зрозуміти його. Виконуючи небезпечні для життя місії в гарячих точках планети, скажімо, захоплюючи ворожі кораблі чи визволяючи заручників, він навчився опановувати цілком природну паніку перед лицем загрози. Вебб розробив та викладав програму підготовки снайперів-спецпризначенців, де особливу увагу приділяв п’яти етапам приборкання страху — вони є в цій книжці. Здобуті навички він використовує і залишивши військову службу, створивши та очоливши багатомільйонний медійний бізнес.

Додаткова Інформація

Переглянути та редагувати списки бажань ви можете в своєму особистому кабінеті. Для мене цікава виключно з точки зору менталітету скандинавів. Як лишити психотравми в минулому 470 грн.

✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб придбати електронний контент. Окситоцин виробляється, коли ми фізично близькі з кимось, і може називатися «соціальним клеєм», тому що це він тримає спільноту в співпраці, довірі та любові. Станьте першим, залиште свій відгук.

Особисто мене радує, що мої підходи до життя чимось схожі до поглядів данців, правда захотілось створити більше затишку вдома і ще трошки дізнатись про Данію. В новій оповіді письменника він разом зі своїм читачем буде подорожувати по різноманітним https://terminovo.te.ua/news/87729/ країнам з метою віднайти секрети щастя самих щасливих людей в різних куточках світу. Яскрава обкладинка та легкий стиль написання не має збивати читача з пантелику, адже під ними він знайде багато корисної та нової для себе інформації.