banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Як самостійно зібрати ігровий комп’ютер: вибираємо кращі комплектуючі

Оскільки модулі DDR5 складно знайти і вони дорогі, в 2021 варто віддати перевагу пам'яті DDR4. Для складання «Цар-ПК» потрібен пристойний бюджет, адже потужний комп'ютер вимагає крутої начинки, а її ціна досить висока. Але і результат здатний вразити навіть найвибагливішого геймера. Судячи з відгуків прихильників Інтел, звертати увагу варто на варіанти 7 покоління, а краще – на" кавові" варіанти восьмого.

як зібрати комп'ютер для ігор

Потужному ПК потрібен корпус із гарним продувом повітря. Тому бажано, щоб у нього було два або три кулери для вдування повітря та один кулер для його видування. Великою перевагою буде сітчаста передня панель. Крізь неї повітря безперешкодно втягуватиметься в корпус, що важливо для його продування. Прозора бічна панель дозволить милуватися комп'ютером, якщо він стоятиме на видному місці.

Системна плата - це серце комп'ютера, саме на ній збираються інші комплектуючі. І хоча від неї прямо не залежить потужність вашого ПК, як від відеокарти або процесора, на її характеристики варто звернути пильну увагу. Збірка ігрового комп'ютера - завдання не найпростіше, але дуже цікаве. Ви можете взяти ті елементи, які вам потрібні, і при цьому отримати гідний рівень ігрової продуктивності з малими витратами, тож цей спосіб - ще й найдешевший за собівартістю. Системну плату вибираємо за сумісністю з процесором та запланованим вимогам можливостей оновлення та розширення.

Збірка ігрового ПК

Оптимальний мінімум для бюджетних рішень – варіант із потужністю 500 Вт. Це із запасом, але він не завадить, тому що при перевантаженнях комп'ютер може взагалі згоріти. Плюс при апгрейді буде однією проблемою менше. Звичайно, якщо є можливість купити чотириядерний варіант – краще зробити це. Наприклад, щоб не вийшло дорого, можна вибрати Сore i3 сімейства Coffee Lake. Без сумніву, таке рішення перспективніше, однак і вартість «кавників» буде набагато вищою.

Вибрати пам'ять з RGB-підсвічуванням, як обраний нами Kingston, або без підсвічування, наприклад, Crucial Ballistix — це стосується лише дизайну. ПК із процесором AMD Ryzen можна зібрати на основі плати із чипсетом B550. Загалом ці моделі доступніші за плати з чипсетом Z690, тому що вже давно у продажу і відносяться до середнього класу. Оскільки на платах Ryzen з чипсетом X570 зазвичай стоїть кулер для охолодження, ми їх не радимо. За відгуками вони можуть шуміти, а якщо кулер зламається, буде складно знайти йому заміну.

Процесор

3200 MHz — варіант для середньої продуктивності, від 4 тисяч і вище — показник топових ПК для геймінгу. Радіатор зовсім не обов'язковий з технічної точки зору, сама по собі ОЗП — холодний елемент системного блоку. Але з іншого боку, радіатори надають планкам стильний і сучасний вигляд.

Вставте процесор

AMD представила процесори Ryzen Threadripper 3го покоління для високопродуктивних десктопів. Тут ми лише коротко розповімо на що звернути увагу геймеру. X670 з відповідною вибраному процесору підсистемою живлення. У Intel це моделі з індексом K, у AMD усі процесори Ryzen. Можливість розгону процесора дозволить йому довше залишатися актуальним.

Тому, перше, що слід підготувати при монтажі комплектуючих, правильне розведення і фіксацію. Вибір робочої станції Якщо ви займаєтеся проектуванням в CAD-середовищах, то, напевно, знаєте, наскільки важливо мати потужний комп'ютер, який забезпечує швидкість і якість... Відеокарту багато хто з геймерів вважає найважливішим елементом в своєму комп'ютері.

Максимальна довжина відеокарти повинна бути не меншою за ту, що планує встановлювати користувач. Якщо говорити про твердотільних накопичувачах, то приріст швидкості очевидний, https://artefact.org.ua/literature/poetry-for-ukraine-poetky-ta-poety-53-krayin-svitu-vydadut-knygu-na-pidtrymku-ukrayiny.html проте для бюджетного ігрового Десктоп це не обов'язково. Варто пам'ятати і про те, що приріст продуктивності дає не стільки швидкість, скільки двоканальний режим.

Як не крути, а при складанні ігрового комп'ютера доведеться орієнтуватися на результати тестів та випробувань. Технічні характеристики, надані виробником, часто не дають вичерпної інформації щодо продуктивності комплектуючих. Тому іноді краще замовити готове рішення — геймерський ПК із професійним складанням, зручною доставкою та розширеною гарантією на залізо. Роздільна здатність сенсора показує швидкість переміщення курсора при зсуві маніпулятора на 1 дюйм. Високі значення дозволяють здійснювати блискавичні рухи, низькі точно прицілюватися. Для геймерського ПК також важлива кількість програмованих кнопок та можливість запису макросів у внутрішню пам'ять. Ігрові мишки також бувають бездротовими, але такі моделі коштують дорожче за провідні й поступаються за більшістю параметрів.

Та й шкода за такої солідної конфігурації обмежувати потенціал системи недоліком оперативної пам'яті. Топовий варіант оперативної пам’яті DDR МГц Читайте корисну інформацію в статті — «Сумісність материнської плати і оперативної пам’яті». TN-монітори обійдуться найдешевше, але показуватимуть бляклу картинку. Крім того, зображення виразно видно на них лише під певним кутом.