banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Проведіть інтегрований урок до Дня української писемності та мови у вашій школі Міністерство освіти і науки України

Астрономічні дослідження ведуться в Україні з XIX століття, коли при університетах відкривалися астрономічні обсерваторії. Відкриття українських астрономів і астрофізиків пов'язані з тілами Сонячної системи, різними класами зір тощо. Попри те, що в новому законі залишилась норма, згідно з якою держава має виділяти на науку не менше 1,7 % ВВП, реально закладені видатки державного бюджету складали лише 0,16 % очікуваного ВВП. При цьому, зменшуючи видатки на науку, уряд вимагав збільшення рівня заробітної плати, що змушувало наукові установи скорочувати робочі дні та звільняти науковців, щоб вкластися в постанови уряду.

українські наукові твори

Ліна Костенко найбільше відома своїми поезіями. Рими та образи, хитросплетіння слів та емоцій вражають і закохують у себе з перших рядків. Проте з-під пера авторки вийшли й великі за обсягом поетичні твори. Наприклад, «Маруся Чурай» — перший історичний романом Ліни Костенко, написаний у віршах. У центрі сюжету — легенда про відому українську народну співачку та поетесу. Події розгортаються у XVII столітті за часів Хмельниччини.

Видавничий дім на сьогодні є одним з провідних міжнародних наукових видавництв у Східній Європі. У фокусі – вітчизняна та зарубіжна наукова періодика. Є видавцем найбільшої в Україні кількості наукових журналів Матеріали конференцій КНУКіМ – понад 200. Тут постійно започатковують різноманітні науково-видавничі проєкти із закордонними університетами та видавництвами. Наукова література – це історично сформований та стійкий тип наукових творів.

Розвиток української науки у складі двох імперій[ред. | ред. код]

Вісник культури і життя “Вісник культури і життя” – ілюстрований громадсько-культурний і літературний тижневик, виходив у Києві 1914 (чотири номери) за редакцією П. Вписуючи свою електронну адресу та натискаючи кнопку “ПІДПИСАТИСЬ”, Ви підтверджуєте, що ознайомилися та погоджуєтеся з Повідомленням про обробку персональних даних. До 30-річчя Української асоціації міжнародного права відбулася міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне право на зламі епох». Твори Тараса Шевченка актуальні й сьогодні, саме тому «Кобзар» перекладають англійською, польською, румунською та іншими мовами. Безперечно, Микола Гоголь був талановитим письменником. Однією з найпопулярніших його книжок стала збірка історій та повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки». До першої входять розповіді про Сорочинський ярмарок, вечір перед Івана Купала тощо.

На Одещині відкрито клас безпеки

За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець. Заборонено передрук матеріалів з рубрик "Публікації" та "Блоги" без письмового дозволу адміністрації сайту. Поясніть присутність персонажів із різних книжок на сторінках "Чорнильного серця".

Конференція організована спільно із відділом міжнародного гуманітарного права Українського Червоного Хреста. Церемонію відкриття конкурсу всі охочі зможуть переглянути у прямому ефірі на YouTube-каналі МОН. Функе "Чорнильне серце" – це роман-фентезі.