banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Коледжі

Фаховий автомобіліст ЕІТ веде підготовку фахових молодших бакалаврів та молодших спеціалістів на основі базової та повної загальної середньої освіти. Чудова можливість після закінчення коледжу вступити відразу на 3 курс до Деснянського інституту МАУП, ще й отримавши спеціальну знижку на навчання. Коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів (молодших спеціалістів) на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) та повної загальної середньої освіти (11 класів) за денною та заочною формами навчання. Бінарне заняття для курсантів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Для курсантів 1 курсу, спеціальності «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів», Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Фізика і астрономія» за темою «Імпульс тіла. Заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу Лариса Тандир взяла участь у засіданні «круглого столу» щодо обговорення питань акредитації освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти.

коледж

Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості, розбудову суспільства. Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади. Студенти спеціальності 207 "Водні біоресурси та аквакультура" на технологічній практиці. Як навчальна аудиторія + система E-Learn як робоча дошка. Іногородні студенти коледжу проживають у гуртожитку коледжу.

Бібліотека Коледжу Радіоелектроніки

2022 року у актовій залі коледжу відбулися Збори трудового колективу ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету». Навички вивчення програмного забезпечення та комп’ютерного проектування в освітньому процесі виводять наших студентів на сучасний рівень інноваційних технологій виробництва. Кожного другого вівторка лютого у світі відзначається День безпечного інтернету. Ця дата з'явилася у календарі за ініціативи Європейської комісії у 2004 році.

  • Строки подання документів для вступу та Умови вступу (затверджені МОН) за посиланням.
  • Випускники Коледжу можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченими термінами.
  • Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують ninety two висококваліфікованих викладача, 60 з яких мають вищу категорію та звання «старший викладач» і «викладач-методист».

При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове. Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення.... Сьогодні з колегами мали можливість долучитися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу "Разом для найкращого Інтернету!", який проходив у рамках співпраці Google Україна ... Гуртожиток забезпечено централізованим опаленням та водопостачанням.

Навігація Записів

Києві рада та Міжрегіональна Академія управління персоналом на основі принципів державно-приватного партнерства у сфері освіти і науки. Студенти коледжу беруть активну участь в інформаційно-просвітницьких, наукових, культурно-масових, спортивних та інших заходах, що дає можливість кожному розвивати та вдосконалювати свої здібності й таланти, а також знайти нових друзів та однодумців. Систематично удосконалюється матеріально-технічна база. Мультимедійні аудиторії та сучасні комп’ютерні класи обладнані всім необхідним для навчання студентів сучасних технологій. Вітаємо студентку коледжу спеціальності 123 «Комп`ютерна інженерія» - Аліну Давидову з отриманням подяки від Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації!