banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Що таке художня фотографія? Що таке художня фотографія? Магістр образотворчого мистецтва пояснює все це

Альберт Магнус виявив нітрат срібла який пізніше буде використовуватися як світлочутливий матеріал в фотоемульсії на плівці. Якщо ви хочете поринути в абстрактну фотографію та дати свободу своїй креативності, ось п’ять порад, які стануть у пригоді. Отримуйте наші електронні листи з натхненням і порадами щодо розвитку вашого творчого бізнесу.

що таке художня фотографія

Але як тільки ви усвідомлюєте, що провідна лінія просто веде ваші очі, стає зрозуміло, що навіть вигнуті лінії можуть виконати роботу. Лінії – це ази композиції фотографії, якими необхідно засвоїти. Якщо з цих порад щодо композиції фотографій є щось важливе, так це сповільнитися та зробити свої фотографії. Подумайте про зображення, яке ви хочете побачити своєму глядачеві, і про рух його очей. Ви хочете, щоб вони здійснили мандрівку вашою фотографією, і ви хочете, щоб вони провели трохи часу в цій подорожі. Останнє, чого ви хочете, це щоб вони побачили це і пішли далі. У найпростішому розумінні визначення композиції фотографії можна сказати як те, як ви розміщуєте об’єкти у своїй фотографії.

Це дуже творчий і непередбачуваний процес, який вимагає певних технічних знань і навичок. Щоб все вийшло, потрібно пробувати різні варіанти освітлення й експериментувати з налаштуваннями обладнання. Головна мета художньої фотографії – передати особливий меседж, ідею або відчуття фотографа.

Як тільки з’явився перший художній фотопортрет, зародився стиль ню. Цей жанр займає одне з найважливіших місць протягом багатьох століть. У художній фотографії, на відміну від документальної, дозволяється використання подальшої обробки, ретуші. Для того, щоб фотографувати, не треба купувати дорогої апаратури, а можна взяти свій телефон і світлина вже готова. Ще більше варіантів запропонує фотограф, коли ви будете разом обговорювати ідеї для зйомки та концепцію образу. Правильні ракурси, реквізит, красива зачіска та макіяж покажуть обличчя моделі з найбільш виграшних сторін. Однак це одна з вдалих ідей для зйомок на природі, особливо якщо задіяно гарний реквізит та ефектне плаття.

Репортажна фотографія

Жанрова фотографія дуже близька до репортажу, кадри цієї категорії показують життя таким, яким воно є. Закохана пара, що грають діти, жебрак, що просить милості, і інші сценки – це жанрова фотографія. Він розвивався від відображення красивого ландшафту до зйомок стану природи.

Принцип дії[ред. | ред. код]

Виберіть одного художнього фотографа, який вам подобається, і вивчіть його роботи. Проаналізуйте, як їхні зображення пов'язані між собою. Візьмемо, https://chas.cv.ua/econom/144004-%d1%8f%d0%ba-%d0%b7%d0%bc%d1%96%d0%bd%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%8c-%d1%86%d1%96%d0%bd%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%bf%d0%be%d1%82%d1%80%d0%b5%d0%b1%d0%b8.html наприклад, Енні Лейбовіц, відомого художнього портретиста. Вона використовує унікальний стиль освітлення, а також сміливі кольори і пози.

Плани. Глибина візуального поля будується виділенням об'єктів на передньому, середньому, задньому планах.

Сьогодні нам хочеться поговорити з вами про два найбільш, мабуть, цікавих напрямках в мистецтві фотографії — про фотографії жанрової і фотографії репортажної. Як правило, пейзажними знімками, портретами або натюрмортами глядач тільки милується і насолоджується. А ось жанр і репортаж змушує розглядає знімки ще й задуматися. Оголене тіло на знімках здатне викликати тільки позитивні емоції.

Зображення Голокосту та звірств по всій Європі під час Другої світової війни залишаються потужним нагадуванням про одну з найчорніших годин у світі. Мета фотографа-документаліста — створити точне зображення об’єкта. Коли ви видаляєте колір із композиції, інші елементи заповнюють прогалини. Контрасти, текстури, тони та форми стають все більш необхідними. Крім того, чіткі зображення яскраві та рівномірно освітлені.