banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
У Дубному Відбувся Міжрегіональний Туристичний Форум «волинь Туристична»

Він прокоментував, що створення лого – це досить кропітка і нелегка робота, де продумуються дрібні деталі. Проте зазвичай замовник не помічає всіх переваг лого й здебільшого не готовий платити стільки, скільки коштує робота. Ще проблема в тому, що кожен думає, що розбирається в логотипах, і постійно дає поради, виправляє. Він зазначає, що іноді легше розробити макет сайту, ніж "тягнути резину" із логотипами.

волинь туристична

Найкращий варіант – це приїхати на або з велосипедом і проїхатись по одній із підготовлених екологічних стежок. На території є альтанки, туалети, смітники, колонки з водою, електрика. Драгоманова, eleven – в експозиції старовинні рецепти, аптечний інвентар, документи, старі підручники, древній подорожі україною аптечний посуд ст., тощо. За два-три дні усі пункти можна об’їздити на авто. Якщо подорожуєте не власним транспортом, вибирайте найцікавіше для себе, - пише Ярослава Тимощук на шпальтах видання Тексти. Червищанський плацдарм розміщувався на берегах річки Стохід та її числених островах.

Окольний Замок

Так, більша частина Волині належить до басейну Дніпра, серед інших річок – Західний Буг (притока Вісли), Прип’ять та її притоки, а також багато озер (Червоне, Світязь, Біле, Пісочне тощо). [newline]Скоріш за все такі природні особливості й зумовили в цій місцині історично слабку урбанізацію, певну ізольованість населених пунктів. Проте саме це й дозволило дуже добре зберегти тут багато історичних та природних пам’яток і елементів культури Полісся. Ріс свого часу навколо замку й ландшафтний парк з цінними породами дерев, який було знищено після приходу СРСР – ними радянські солдати опалювали приміщення взимку. Щоправда, до сьогодні залишився живописний ставок.

  • Драгоманова, 23 – будинок, в якому працював батько Лесі Українки, а сама поетеса прожила тут декілька місяців.
  • На південних околицях міста знаходиться одне з унікальних і частково досліджених науковцями городище села Зимне.
  • Також варті уваги каплиця Святої Теклі (XVII століття), так званий Мурований стовп , що стоїть на могилі колишнього власника містечка князя Олександра Пронського та мальовничі краєвиди довкола.
  • У реєстрі судових рішень знайдено 6 документів, в яких згадується організація МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТУРИСТИЧНА ФІРМА "ВОЛИНЬ МАКСІ СЕРВІС".
  • Устилуг – одне із старовинних містечок на Волині, відоме ще з літописних часів.

Однак є кілька місць, про які хоча б коротко, але слід загадати. Залізничними коліями перевозять деревину на фанерний завод у селі Оржів. Звідси перероблена на фанеру деревина їде спершу у Клевань, а затим до Європи. Тунель кохання неподалік селища Клевань є вельми інстаграмним простором, хоча історія його виникнення далека від романтики. Замок відкритий для огляду, для стороннього ока недоступні хіба кімнати, де перебувають пацієнти. Якраз біля села Стохід впадає у Прип’ять – і ці річки привносять рух у тутешній віковий спокій.

Про Нас

"Наша команда – це небайдужі люди, які не бояться взяти відповідальність", – зазначив Станіслав Ольшевський. Облаштування мережі екологічних туристичних маршрутів в національних природних парках, інших об’єктах природно-заповідного фонду, шляхом їх знакування та маркування. «Громадське.Волинь» розпочинає виготовлення циклу сюжетів «Волинь туристична».

Трошки Про Волинь Історичну

Цент Рівного прикрашає Воскресенський кафедральний собор, закладений 30 серпня 1890 року особисто імператором Олександром III. Щоб звести таку масивну споруду, в болотистий грунт забили 1200 дубових паль. Водночас в області прогнозують втрати у показниках турзбору, як порівняти з торішніми цифрами. Серед актуальних проблем також – обміління популярного туристичного напрямку Волині – озера Світязь. У грудні 2016 року організатори оголосили про старт конкурсу на обрання кращого туристичного логотипу області.