banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
ІГРОВИЙ КОМП’ЮТЕР купити ігровий ПК системний блок в Києві та Україні ціна та відгуки

Щоб купити готову збірку ПК, варто вибирати оперативну пам'ять DDR4. DDR3 не дає належного рівня продуктивності, тому від неї поступово відмовляються. Таку пам'ять варто вибирати лише в тому випадку, якщо ви збираєте комп'ютер із прицілом на далеке майбутнє. Реальну продуктивність показує частота зміни кадрів у конкретній грі. Перед тим як купити готову збірку ПК, бажано ознайомитися з FPS у тестах.

купити компютер для ігор

Кількість ядер процесора також може бути різним (від 4 до 16). Важливою є і можливість роботи в режимі віртуальні потоків, що ще більше збільшує продуктивність. Під цим брендом процесори поставляються більше 50-ти років, причому саме цього бренду належать найпрогресивніші розробки. Оптимальним варіантом https://kashmirlife.net/why-does-a-calorie-deficit-not-bring-precise-results-318605/ по співвідношенню ціна / якість для ігрових комп'ютерів є процесор Intel Core i7. Виробники зазвичай публікують частоту та кількість ядер процесора – чим більше, тим краще. Але цього недостатньо, щоби зібрати ПК для ігор. Моделі з однаковими характеристиками можуть відрізнятися за продуктивністю.

Онлайн магазин ігрових комп'ютерів - що таке ПК

Придбавши у нас комп'ютер ми запропонуємо Вам комплексне вирішення питання обладнання робочого місця під Ваші потреби. На весь товар надається гарантія та післягарантійне обслуговування. Заміна клавіатури, заміна матриці, ремонт або заміна частин корпусу ноутбука; ребол або заміна північного і південного мостів, чіпа відеокарти, процесора ноутбука. Який би комп’ютер ви не вибрали, кожен з них повністю розкривається у своєму сегменті і принесе задоволення у процесі використання.

  • Також доступне сортування за вартістю, новизною та популярністю.
  • Процесори цієї марки менш популярні, так як дещо поступаються в потужності Intel-пристроїв і характеризуються підвищеним нагріванням при навантаженні.
  • Більшість ігрових комп'ютерів використовують від двох до п'яти корпусних вентиляторів.
  • Без просунутих кулерів забезпечено перегрів та гальмування в іграх та «важких» додатках.
  • Жорсткий диск повинен мати ємність 1 ТБ, в крайньому випадку, 500 ГБ, а відеокарта - не менше 2 ГБ.

Оновлення і поповнення розділу USB клавіатури і комплекти (клавіатура + мишка). Найпростіші клавіатури для офісної роботи, ігрові клавіатури, клавіатури з підсвіткою, набори клавіатури з мишкою - всі ці товари ви знайдете в комп'ютерному магазині "ОСТЕР". Наші менеджери завжди готові допомогти у виборі.

Ігрові комп'ютери 514 товари

Доступні моделі в масивних корпусах з регульованим підсвічуванням, скляними елементами та іншими «фішками». Досвідчені гравці люблять системники з прозорими панелями, перфорованими стінками, комбінованими кольорами. В сучасному світі дедалі частіше виникає потреба працювати віддалено.

Тим більше, що на ринку представлено безліч систем будь-якого розміру та характеристик, а значить, ви гарантовано знайдете систему, яка ідеально задовольнить ваші потреби та бюджет. Під час збирання ігрового комп'ютера доведеться орієнтуватися на результати тестів та випробувань. Технічні характеристики, надані виробником, часто не дають вичерпної інформації щодо продуктивності комплектуючих. Тому іноді варто все ж купити збірку ПК – готовий геймерський комп'ютер із професійним монтажем, зручною доставкою та розширеною гарантією на залізо. HTPC – мініатюрні комп'ютери, які часто кріпляться з тильного боку монітора або вбудовуються в полицю з обладнанням. Якщо ви збираєте комп'ютер на замовлення, центральний процесор повинен відповідати рівню відеокарти.