banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
Департамент міського благоустрою

Раніше щомісячну допомогу від міжнародних гуманітарних організацій у розмірі 2,2-2,5 тисяч гривень отримували лише внутрішньо переміщені особи з числа найбільш незахищених соціальних категорій. Цьогоріч документи на вступ можна подати не тільки особисто, а й в електронному вигляді. Адміністратори ЦНАП допоможуть вам подати заяву через «Дію», або зроблять це самостійно, отримавши від вас необхідні документи.

Потенційно небезпечними є усі консервовані продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином. Навіть консерви, у яких все гаразд з терміном придатності, виглядом і смаком, можуть бути зараженими (ботулізм не можна визначити за кольором або смаком; мікроорганізм, який спричиняє хворобу, не псує продукти). Взаємодіє з відповідними структурними підрозділами міської ради у питаннях узгодження планів цивільної оборони з мобілізаційними планами міста при їх виконані. Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції у виконавчих органах Чернігівської міської ради.

З 30 березня учні запорізьких шкіл повертаються до навчання. Отримайте відповіді на важливі питання в електронному «Довіднику безбар’єрності» у розділі «У воєнний час». Як би ми не жартували про те, що війна «перемогла» коронавірус, на справді пандемія COVID-19 все ще триває. Тому у Запоріжжі і досі кожен бажаючий може пройти вакцинацію. Розмір виплати складає грн для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Кошти виплачуватимуть одноразово на три місяці, тобто суму за три місяці одним платежем.

Як знайти інформацію про роботу міських служб на сайті міста.

Різновидом тематичного запиту є фактографічний запит щодо встановлення або підтвердження певного факту, події, дати. КП «Гайсинська ЖЕК» доводить до вашого відома інформацію про намір здійснити коригування тарифу на послугу з поводження з твердими побутовими відходами з метою приведення тарифів у відповідність. Причиною перегляду тарифу стало рішення виконавчого коміте ...

Онлайн запис до центру надання адміністративних послуг

Він становить 11 мкР/год.Такий показник не перевищує показник багаторічного спостереження та є властивим для нашого регіону. При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання на chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове. Сприяє контролю за організацією військового обліку і підготовкою громадян України до військової служби, у тому числі допризовної підготовки молоді, призовників з військово-технічних спеціальностей та військово-патріотичного виховання у м. Організовує та здійснює https://shostka.info/shostkanews/vacation_trends_2023/ взаємодію виконавчих органів міської ради з правоохоронними і контролюючими органами. Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації. ДетальнішеТакі довідки надаються за документами відповідних центральних державних архівів України, місцевих державних архівних установ, галузевих державних архівів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України. Розмір заробітної плати в архівній довідці зазначається в грошових одиницях, що перебували в обігу протягом згаданого періоду.

Продовжуємо надавати соціальні послуги

Номер рецепту та код-підтвердження надійде пацієнту на телефон. Як отримати рецепт на «Доступні ліки» в умовах війни. Про випадки шахрайства інформуйте Департамент кіберполіції за адресою електронної пошти Після початку відкритого російського вторгнення в Україну шахраї почали використовувати нові методи обману людей. Заяву може подати власник житла, або один з співвласників за погодженням з іншими.

Архівні довідки про підтвердження трудового стажу оформлюються лише за той період роботи, відомості про який є в документах архіву. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше. Переглядайте та аналізуйте інформацію про структуру громади, історію, дані статистики та звіти. Також корисна інформація для інвесторів та гостей. Співпраця з органами державної влади та іншими установами з питань забезпечення управління персоналом. Складання та надання в установленому порядку статистичної звітності з питань, що належать до компетенції служби персоналу.

Столичні інспектори благоустрою склали у липні більше 3 тисяч приписів та понад 350 адміністративних протоколів Столичні інспектори благоустрою склали у липні більше 3 тисяч приписів та понад 350 адміністративних протоколів. Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур... Підсумки інформаційної компанії "Україна працює!" Попри воєнні дії на території України тисячі підприємств, установ та організацій продовжують або відновлюють свою роботу, підтримуючи економіку нашої країни. Підведено підсумки проведення весняного місячника Відбулося засідання комісії з проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва, на якому оголосили результати проведеної... На офіційному веб-сайті ДПС розміщено зведену інформацію про розмір та дату встановлення на відповідних територіях ставок місцевих податків і зборів, а також про встановлені податкові пільги, які надані в електронному вигляді органами місцевого самоврядування. В умовах воєнного стану правоохоронці для виявлення диверсантів, правопорушників постійно проводять перевірки документів. Для того, щоб отримати відповідну послугу, необхідно надіслати електронне звернення у вигляді скан-копій або фотокопії із зазначенням дати та підпису із використанням мережі інтернет, засобів електронного зв’язку на електронну адресу відповідного відділу.

У рамках цього проєкту по всій Україні та країнах світу розміщені борди з фотографіями сміливих українців. Подивитися в очі відважних воїнів та простих людей, які голіруч зупиняють ворожі танки, можна у Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Нідерландах, Великобританії, Канаді, Іспанії, Данії, Литві, Латвії, Естонії, Румунії, Болгарії, Швеції, Швейцарії, США та Норвегії. Запоріжці, які наразі знаходяться за кордоном, можуть розповісти всьому світу про сміливість нашого народу. Подати заявку на отримання виплат можна через сайт «ЄДопомога» (edopomoga.gov.ua). Мінцифри відновило у «Дії» комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб.

Якщо поліція чи військові прохатимуть їх перевірити, то обов’язково це робіть! Не вступайте в полеміку та не робіть різких рухів! Якщо ви почнете сперечатися, то вас можуть прийняти за диверсанта та застосувати проти вас зброю. Тепер за законом цивільні особи не несуть відповідальності за застосування вогнепальної зброї проти окупантів.

Це на 1,8 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року. ① По-перше, необхідно терміново захистити органи дихання. Для цього підійде будь-яка підручна тканина, складена у кілька шарів, або захисна маска. Це допоможе частково зменшити потрапляння радіоактивного пилу в організм. Ні в якому разі не завантажуйте та не встановлюйте на свої телефони мобільний додаток ZELLO (Рація). Країною розповсюджується інформація про те, що його потрібно встановити на той випадок, якщо перестане працювати мобільний зв'язок та інтернет. Ці інструкції допоможуть зашкодити ворожим окупантам переміщатися вглиб українських територій.

Крім того, консультативна допомога надається також переселенцям, які не знають, як зателефонувати до соцслужби, поліції, обласної військової адміністрації чи інших установ. За цими номерами можна отримати інформацію про всіх переселенців, які прибули до Запоріжжя. Надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства у виконавчих органах Чернігівської міської ради. Запит фізичної особи може стосуватися самого(ї) заявника (заявниці), осіб, що перебувають на його (її) утриманні, під опікою або піклуванням, його (її) померлої(го) дружини (чоловіка), близьких родичів (батьків, дітей, сестер, братів, баби, діда та ін.). Порядок розгляду звернень громадян у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області визначений Законом України «Про звернення громадян» та Інструкцією з діловодства за зверненнями... Гайсинська грома́да — адміністративно-територіальна одиниця місцевого самоврядування.