banner

We love to create unique, successfull templates for your websites

countdown Timer Expired

Days
Hours
Minutes
Seconds
ПриватБанк відшкодовуватиме половину вартості QR-квитків у громадському транспорті

Потім заповнюємо обов’язкові дані про пасажира — ПІБ, дорослий / дитячий / студент, наявність додаткового багажу, чай і ліжко. Натискаєте на відповідний поїзд, і вибираєте вагон і вільне місце. Надається інформація про квитки в плацкарті, купе, люкс вагоні, з відповідними цінами. Якщо необхідно отримати оригінальну версію квитка, досить звернутися в касу автовокзалу, назвавши код, що знаходиться в пункті меню «Квитки» — «Архів». Вибравши посадочне місце, необхідно натиснути кнопку «Далі». В архіві квитків потрібно натиснути кнопку «Повернути квиток». На жаль, оформлення квитків на міжнародні рейси в каналах ПриватБанку заборонено «Укрзалізницею».

Для цього виконайте простий алгоритм дій, попередньо увійшовши в свій особистий кабінет з комп’ютера або смартфона. На останньому кроці внесіть дані про пасажирів і натисніть кнопку “Оформити квитки”. Можливість скористатися додатковими послугами «Гарантія повернення» і «Компенсація вартості рейсу».

  • Більше вибору способів оплати мають пасажири тролейбусів.
  • ТБ вміє регулювати гучність голосу у відео на основі шуму в приміщенні, синхронізувати роботу зовнішніх саундбарів та створювати спрямований аудіопотік.
  • Також для повернення квитка можна звернутися безпосередньо в касу залізничного вокзалу.
  • Потім вказуємо напрямок, дату, вибираємо підходяще місце, вводимо реквізити.
  • За допомогою смартфонів через QR-коди "Приват 24", SMS-квитки, Bluetooth-квитки, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay, можна придбати квитки на проїзд в електротранспорті.

Крім можливостей по перерахуванню грошей і здійснення платежів, а також відкриття депозитів або оформлення кредитів, сервіс Приват24 дає можливість придбати проїзні квитки. Слід пам'ятати, що кнопка "Повернути квиток" активується в «Архіві https://durdom.in.ua/ru/main/news_print/news_id/22155.phtml залізничних квитків» через 30 хвилин після придбання квитка і за 3 години до часу відправлення поїзда зникає. Крім того, важливо знати, що повернення квитків, придбаних онлайн, можливе тільки в разі покупки квитка на одного пасажира.

ПриватБанк відшкодовуватиме половину вартості QR-квитків у громадському транспорті

Для всіх мобільних операторів України дзвінки на цей телефон безкоштовні. Дотримуйтесь інструкцій консультанта, щоб оформити покупку проїзного документа. Після успішного проведення оплати, вам прийде смс-повідомлення і лист на поштову скриньку. Багато компаній з перевезення пасажирів, що працюють з ПриватБанком, пропонують свої умови. Залежно від вимог конкретного перевізника розраховується сумарна величина комісії (сервісного збору) за пересування пасажира на автобусі.

На сайті компанії розміщено всю необхідну інформацію про способи покупки, розклад рейсів, графіку маршрутів, вартості електронного документа. Квитки дійсні як в електронному вигляді, так і в стандартному. Його можна роздрукувати на офіційному бланку в касах автовокзалу.

При цьому слід пам'ятати, що кнопка "Повернути квиток" в Архіві з’являється через 30 хвилин з моменту оплати квитка та зникає, якщо до відправлення поїзда залишилося менше ніж 1 година. Придбати посадковий талон в електронному вигляді можна через мобільний телефон за безкоштовним номером 3700. Для цього потрібно зробити телефонний дзвінок, вказати необхідні дані, і електронний квиток стає доступним. Після того як всі дані введені, їх потрібно перевірити, вибрати банківську карту, з якої буде здійснено платіж.

які квитки можна придбати в приватбанку

Також завдяки терміналу можна перевірити, чи здійснювалася оплата банківською картою. «Укрзалізниця» навіть під час війни продовжує покращувати свій сервіс. Раніше, аби придбати квитки на потяг, українці зазвичай користувались мобільним додатком «Приват24».

Це однозначно підвищує загальне зручність користування. Починаючи з літа 2020 року, на всіх лініях FlixBus застосовуються підвищені стандарти безпеки та гігієни. Після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів. Пасажири зобов'язані під час поїздки носити маску, закриваючи їй ніс і рот. Компанія також нагадує своїм клієнтам про необхідність уважно перевіряти правила в'їзду в країну перед плануванням поїздки. Зокрема, банк доплачуватиме половину вартості проїзду на міському транспорту українцям, які купують квитки через "Приват24".

Чи можна повернути онлайн-квиток

Роздрукувати куплений таким чином квиток через Приват24, можна в платіжних терміналах Приватбанку або в касах залізничних вокзалів. Електронний же квиток з QR-кодом не потрібно роздруковувати зовсім. Послуга покупки проїзних документів через сайт Приват24 існує вже давно. Ще в 2015 році статистика показувала, що таким способом купували кожен третій квиток на потяги Укрзалізниці. Це й не дивно, адже покупка онлайн економить час і нерви. Під час оформлення квитка на поїзд на етапі заповнення даних про пасажира потрібно встановити прапорець навпроти потрібного перевізного документа на тварину, багаж або апаратуру.

Рада ухвалила закон, перше читання якого розглянули ще два роки тому

Для отримання роз'яснень пасажир повинен звернутися в довідкову службу «Укрзалізниці». Зручний пошук рейсів за допомогою сортування і фільтрів. За такою ж схемою купуються квитки і на спортивні та інші заходи. За тією ж приблизно схемою відбувається купівля автобусних і авіаційних квитків. Матеріали з позначкою , розміщені під рубриками «На правах реклами», «Новини від компаній», «Офіційні повідомлення», «PR» публікуються на платній основі.

Тепер потрібно ввести дані вашої картки (вони вказані прямо на ній) і натиснути «Підтвердити платіж». Після переходу на сайт, ви, швидше за все, відразу опинитеся на вкладці «Поїзд» — якщо ж ви опинилися на іншій сторінці, перейдіть на неї у верхньому меню. Через мобільний додаток, що має той же функціонал, що і «Приват24». Отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень. При цьому "Укрзалізниця" вже скасовувала майже всі евакуаційні потяги, крім одного напрямку – з Донбасу. Натиснути "Підтвердити платіж" і ввести пароль з SMS-повідомлення, що прийшов на телефон.